חביתה עם צ’יפס (שפים מתארחים בבלאק)

02/06/2011

מסתבר שכוח גדול בא גם עם אחריות קטנה: הזמינו אותנו לארוחת טעימות לרגל השקת המנות החדשות ב”בלאק”. 4 שפים הכינו המבורגרים מיוחדים. הם הכניסו להמבורגרים כל מיני דברים שאין לנו מושג מה הם, כמו: איולי צ’יפוטלה, מנגולד, שעועית בובס. הם הכניסו גם משהו שאנחנו מכירים טוב מאוד אבל אף פעם לא העזנו לשים בהמבורגר: ביסלי פלאפל. אז נקצר את החדשות הארוכות: אחלה מנות למי שבא לו לשבור את שגרת ההמבורגריידה הרגילה. ולמי שבאמת רוצה לקרוא על מה שקורה בבלאק אנחנו מציעים להתעדכן באתרים של אנשים אחרים. אנחנו הכי אהבנו את המנה של נעם דקרס אפילו שיש בה כל מיני דברים כמו צימוקים ובורגול. ד”א – בגלל שאנחנו עצלנים ומפרסמים את זה חודש באיחור, לא נשאר לכם הרבה זמן לנסות את ההמבורגרים, אולי תספיקו.

 

חביתה עם צ'יפס

חביתה+צ'יפס = חביתה עם צ'יפס

עם זאת, המנה הפוד-גברית ביותר של הערב בושלה בעצם רק כמה ימים אחרי השקת המנות ועליה אנחנו רוצים לדבר:

חביתה עם שאריות צ’יפס

מי לא מצא את עצמו עם שאריות צ’יפס מאיזה טייק אווי או על-האש ושאל את עצמו מה אפשר לעשות עם זה? האמת, הרבה אנשים. אבל גם הרבה אנשים כן מצאו את עצמם במצב הזה. אז בשבילכם, הנה משהו קטן שאפשר להכין בקלות ובמהירות. מצרכים: צ’יפס, ביצים. מפתיע, לא?

מה לעשות עם צ'יפס?

הוראות הכנה: באמת? נו טוב: מטגנים את הצ’יפס במחבת עם קצת שמן עד שהוא ממש חם (אף אחד לא רוצה צ’יפס קר בחביתה שלו) ואז מוסיפים ביצים טרופות כמו חביתה רגילה. זה אולי לא נשמע לכם כל כך טוב עכשיו אבל כשתקומו בהאנגאובר וזה יהיה או זה או דליפקאן בלי חלב כי נגמר, תאמינו לנו שזה יראה יותר מפתה.

 

6 תגובות

 • מי כמוך יודע שבגיאורגיה יש פתרון הרבה יותר פשוט לשאריות צ’יפס..
  הגש את הצ’יפס(י) של אתמול בערב למחרת בבוקר בלי שום בישול נוסף

 • יש לי תחושה שאחרי האנגאובר דליפקאן בלי חלב יהיה רגוע יותר לקיבה מאשר חביתה עם צ’יפס. אבל אולי זו רק אני.

 • זו רק את :-)

 • שמע, הפריטטה הספרדית היא בתכלס די זה – תפוחי אדמה מטוגנים עם ביצים. אבל להכין את זה משאריות של צ’יפס מהטייק אווי האחרון, על זה בטוח חשבתם לבד

 • האכילו אותי בזה כילד ואהבתי את זה נורא! אבא שלי אפילו עשה צ’יפס במיוחד בשביל החביתה הזו.
  איך זה נשכח עם השנים? בא לי עכשיו.

 • אבא שלי היה מכין לנו את זה כשהיינו ילדות ועוד לא דיברו איתנו על קלוריות ובריאות..
  אני מודה שעד היום מדי פעם אני חוטאת ומכינה את זה, וזה טעים פחד!!!

כתוב תגובה