תחרות הביס הפוטוגני

פודגבר כבר בן חצי שנה, ובגלל שזה מספר כמעט עגול (קרי – בכלל לא עגול) זה תירוץ טוב להרהר קצת בימים שעברו, בימים שיהיו ובימינו אנו, או במילים אחרות: “דחפתי עוד פוסט כי היו לי כמה משחקי מילים ורציתי לפרסם אותם”. למשל, פודגבר בן חצי שנה זה בדיוק כמו תינוק בן חצי שנה: אנחנו מלכלכים את עצמנו כשאנחנו אוכלים ואנחנו אובססיבים לשדיים.

תינוק עם טוויסט

יש כמה דברים נחמדים בלכתוב בלוג. אחד מהם הוא שזו פלטפורמה מצויינת לקבל פידבקים מאמא שלך ולשמוע מחמאות שנחסכו ממך לאורך ילדות שלמה. השני הוא להתקבל במחיאות כפיים רמות בכל פעם שאנחנו דורכים בסמבוסק הארזים, חורפיש (תוכלו גם למצוא תמונה שלנו על הקיר לוחצים ידיים לגבי עמרני). אבל הכי כיף זה לגלות שאתה בעמוד הראשון של התוצאות כשמחפשים “גבר” בגוגל. ולמה כל זה כיף? כי יש כל מני חברות מסחריות שמשקיעות עשרות אלפי שקלים, אם לא מאות,  בשביל שהאתר שלהם יהיה התוצאה הראשונה כשמחפשים דיאטהשאיבת שומן או שירותי קבורה 2 במחיר 1. אנחנו משקיעים עשרות שקלים, אם לא מאה, בשווארמה עם פחית שתייה, הנחה לחיילים במדים. ובכל זאת אנחנו גם תוצאה מובילה כשמחפשים בדיחות מתחכמות,שקשוקה עם בשר ואפילו אם מחפשים טופו בטטה כרובית ברוקולי זוקיני קשיו” – אבל גם גוגל טועה לפעמים.

נגלה לכם סוד: אנחנו רואים מה חיפשתם בגוגל כשהגעתם אלינו, ואנחנו רואים שאתם אנשים מוזרים רצח. לדוגמא, מישהו מכם הגיע אלינו אחרי שהוא חיפש בגוגל “חמש גברים על גבר אחד פורנו”, שזה גם יותר מדי ספציפי וגם שגיאה בעברית. היינו חייבים לבדוק וגיליתי שאנחנו תוצאה שבעים ומשהו כשמחפשים את זה, לא נספר לכם מה השבעים תוצאות שבאו לפניו, תגלו לבד.

חוץ מהדבר המופרע הזה, היו עוד כמה חיפושים בקטגוריית “המטרידים” – אוכל לזקנים(כמו אוכל רגיל אבל בבלנדר), עוגת יום הולדת לגבר(כמו עוגה רגילה אבל בלי עוגה ועם בירה) או “איך להרחיב את החריץ(בעדינות). עוד כמה חיפושים מצחיקים שבמקרה (או שלא) מתאימים בול: “מתכון לפסטה להרשים בחורה“, גבר בתוך עוגה, “תלתלים גבריםוגם גברים עם קוביות. יש גם את החיפושים התמוהים: “מה זה מפית“, “תורמוס מה זהובננה רקובה

תחרות הביס הפוטוגני

זה הזמן לתחרות נושאת פרסים, תחרות הביס הפוטוגני: תיכנסו לעמוד שלנו בפייסבוק (הלינק מצד שמאל, אלא אם אתם קוראים את פודגבר דרך מראה, ואז ןימי דצמ קנילה) ותעלו את התמונה שלכם (או שאתם צילמתם, או שאתם גונבים עליה קרדיט) שבה אתם נותנים את הביס הכי רעב, גדול, מלוכלך ומעורר תאבון שאתם יכולים. נקודות בונוס ינתנו על טחינה מטפטפת, כתמים על החולצה, אנשים מבוהלים לידכם וכמובן תאורה נכונה וקומפוזיציה מעניינת. נאהב במיוחד תמונות של חברים שלכם שלא הסכימו שתעלו את התמונות שלהם לאינטרנט כי זו תמונה מביכה רצח והם לא יצליחו למצוא עבודה כשמסתובבת ברשת תמונה שלהם עם חצי המברוגר בתוך הפה ותלולית של קטשופ על המצח. במילים אחרות, בתחרות הביס הפוטוגני תזכה התמונה עם הביס הכי לא פוטוגני.

הסכין והוויסקי נשארים אצלנו, את העגבניה והמלפפון אתם יכולים לקחת, המקופלת זה כי לא נשאר לנו טוויסט

מי שישלח לנו תמונות מגניבות יקבל מלא פירגון. מי שישלח את התמונה הכי מגניבה יקבל מאיתנו את החולצה הרשמית של פודגבר במהדורה ראשונה ובלעדית. היא מגיעה רק במידות לארג’ ואקסטרה לארג’ כי אתה לא אוכל מספיק. סתם, יש גם לבנות.

 

 

3 תגובות

  • אני בטוח שעכשיו תשמחו לדעת שאתם התוצאה הראשונה בחיפוש “חמש גברים על גבר אחד פורנו”. חתיכת הישג! אבל הפורנו לא משהו…

  • גיל טועה ומטעה! אתם *שתי* התוצאות הראשונות בחיפוש הנ”ל. עכשיו באמת תקבלו מחמאות מאימא. כל הכבוד!

  • חחחחח אחלה חולצה!!!

כתוב תגובה